PL_pl EN_uk fr it de

Jasnogórskie Centrum Informacji

Uwaga!!! Z powodu prac remontowych BAGAŻOWNIA jest NIECZYNNA i nie ma możliwości zwiedzania Bastionu św. Rocha!!! Uwaga!!!

Aktualności » SIERPNIOWE PIELGRZYMOWANIE NA JASNĄ GÓRĘ

SIERPNIOWE PIELGRZYMOWANIE NA JASNĄ GÓRĘ

Jak każdego roku zbliża się wielkimi krokami 15 sierpnia - Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i 26 sierpnia i Uroczystość NMP Częstochowskiej, a co za tym idzie - odpusty na Jasnej Górze. Jest to wyjątkowo intensywny czas tak dla pielgrzymów jak i dla nas, pracowników Jasnej Góry.
W najbliższych dniach przybędą liczne pielgrzymki piesze. Plan dnia w Sanktuarium będzie dostosowany do potrzeb wchodzących pieszych grup pielgrzymkowych. Z doświadzenia wiemy, że zwiedzanie Jasnej Góry w tym czasie jest bardzo utrudnione. Nastąpi też zmiana terminów Mszy świętych i nabożeństw w Sanktuarium. Prosimy więc o każdorazowe sprawdzanie planu dnia na Jasnej Górze na naszej stronie internetowej w rubryce "CO DZIŚ NA JASNEJ GÓRZE?"

Kalendarium wejść pieszych pielgrzymek można sprawdzić na stronie internetowej Biura Prasowego Jasnej Góry. Zachęcamy więc do korzystania z zamieszczanych tam, w rubryce "Kalendarz", aktualnych informacji.

Biuro Prasowe Jasnej Góry

Zdjęcie z arch. BPJG


wróć »