PL_pl EN_uk fr it de

Jasnogórskie Centrum Informacji

Uwaga!!! Nie ma możliwości zwiedzania Bastionu św. Rocha z powodu prac remonotowych! Arsenał sztuki nieczynny do końca kwietnia - zmiana ekspozycji!

Aktualności

Wystawa fotograficzna

Wystawa fotograficzna "Bardzo Jasna Góra"

Wernisaż wystawy fotograficznej Arkadiusza Kubisiaka pt. „Bardzo Jasna Góra” odbędzie się w najbliższy wtorek, 10 kwietnia, o godz. 13.00 w Sali Rycerskiej na Jasnej Górze.... więcej »

Jasnogórskie Dni Skupienia

Jasnogórskie Dni Skupienia

Jasnogórskie Dni Skupienia z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie pod hasłem „Jak pokochać swoje życie - czyli o Bogu, który z Ciebie nie zrezygnuje” odbędą się na Jasnej Górze. Dni Skupienia... więcej »

Pielgrzymka Motocyklistów

Pielgrzymka Motocyklistów

W dniach 7-8 kwietnia , sobota-niedziela, organizowany jest na Jasnej Górze  XV Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. Księdza Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego.         ... więcej »

Wieża Jasnogórska

Wieża Jasnogórska

W okresie letnim (do końca listopada) wieża jest otwarta dla pielgrzymów w godz. 8:00 - 16:00. Wieża jasnogórska , odbudowana została po pożarze z 1900 r., a poświęcona 15 sierpnia... więcej »

Film

Film "Światem rządzi Bóg"

W niedzielę, 7 grudnia 2017r. odbył się na Jasną Górę przedpremierowy pokaz filmu dokumentalnego pt. „Światem rządzi Bóg” , którego bohaterem jest o. Jerzy Tomziński , obecnie jeden z... więcej »

Wyświetlane: 1 - 5 z 6

1 2 Następna »