Jasnogórskie Centrum Informacji

-INFORMUJEMY - SZCZEGÓŁOWY  PLAN  DNIA  ZNAJDUJE  SIĘ  - W  MENU - LITURGIA - MSZE ŚW. NA JASNEJ GÓRZE -

Polityka prywatności

Jasnogórskie Centrum Informacji (zwane dalej JCI) - operator strony www.jci.jasnagora.pl - nie przetwarza, nie udostępnia ani nie wykorzystuje w celach marketingowych danych przekazywanych przez użytkowników strony.

Mając na uwadze prawo do ochrony prywatności każdego z naszych klientów JCI ogranicza wykorzystanie i zbieranie informacji o klientach do niezbędnego minimum wymaganego do świadczenia naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

Podczas korzystania ze strony wszyscy użytkownicy pozostają anonimowi, a wypełnione formularze kontaktowe trafiają tylko i wyłącznie do firmowej skrzynki pocztowej oraz do bazodanowej aplikacji wspierającej ruch usług turystycznych na Jasnej Górze.

Na podstawie uzyskanych informacji sporządzane są zbiorcze, ogólne zestawienia statystyczne, nie ujawniane osobom trzecim. Obejmują one informacje o oglądalności serwisu.

Wykorzystujemy adresy IP użytkowników w diagnozowaniu problemów związanych z pracą naszego serwera, analizą naruszeń bezpieczeństwa oraz w zarządzaniu naszą stroną WWW.

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących polityki prywatności, prosimy o kontakt z administratorem serwisu: bop@jasnagora.pl

Materiały użyte w serwisie są własnością JCI

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, reprodukowania, publikowania, i/lub modyfikowania materiałów audio, foto, wideo oraz poligrafii bez zgody JCI.


Dyrektor JCI

s. Małgorzata Kierznowska USJK